O stronie Zapytaj.prakty.pl

O co chodzi na naszej stronie?

Strona nasza jest miejscem, gdzie każdy może dzielić się swoją wiedzą i opinią z innymi w formie pytań i odpowiedzi. Każdy może dodać swoje pytanie i odpowiadać na pytania zadane przez innych użytkowników.

Aby aktywnie uczestniczyć w dyskusjach wystarczy założyć konto posługując się formularzem rejestracyjnym, zalogować się na swój profil oraz rozpocząć dyskusję. Serwis jest przygotowany specjalnie tak, aby każdy w łatwy i szybki sposób mógł udzielać się i publikować w nim swoje odpowiedzi. Obecnie na portalu mogą również udzielać się osoby niezalogowane.

Dlaczego warto udzielać się w portalu?

Portal Zapytaj.prakty.pl jest idealny dla tych, którzy lubią dzielić się wiedzą, opinią i komentarzem z innymi osobami. Dzięki wypowiedziom na portalu, ktoś może poznać zdanie innych. Pytania, które zamieszczane są w serwisie to pytania, które często zadawane są sieci, a co za tym idzie sporo osób szuka odpowiedzi na te pytania. Warto więc pomagać innym poprzez udzielanie odpowiedzi, ponieważ odwiedzające portal osoby chętnie czytają opinie innych.

Portal jest i będzie darmowy. Nie ma tutaj miejsc tylko dla wybranych. Jest również miejscem dynamicznie zmieniającym się - jest nieustannie rozwijany.